FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 15904030
nr 1590 4030
Yngve Ekström
(1913-1988), Sverige
Yngve Ekström (1913-1988), Sweden. Lamino, Swedese. Skiktlimmat och formpressat trä, brännstämplad Swedese, wear, damages.
Condition: slitage, skador
Yngve Ekström, born 1913, dead 1988.
2600
SEK 4400
Monday January 15 2024
at 20:52:11
2.000 kr
2.600 kr
2.400 kr
2.600 kr (Robot)
2.800 kr
4.000 kr
3.200 kr
3.400 kr (Robot)
3.600 kr
3.800 kr (Robot)
4.000 kr
4.000 kr (Robot)
4.200 kr